درباره گروه لومنز

تخصص ما:

گروه لومنز یک تجربه واقعی از جلوه های ویژه صوت و تصویر را برای شما به نمایش می گذارد . هدف ما ایجاد محیطی بدون رقیب جهت گسترش کسب و کار شماست . محصولات و خدمات ما ، هر چه بیشتر مشتریان را به سمت شما سوق داده و فروش شما را افزایش می دهند .

 
 

چگونه:

از طرح ذهنی تا طراحی سیستماتیک ، از نصب تا اجرا و تست نهایی ، همگی اینها در یک ساختار سازمان یافته و تعاملی برای مشتریانمان انجام می شود .

تخصص ما ، تیم ورک حرفه ای ، تلاش بیشتر جهت طراحی بهتر و دقیق تر ، نصب و خدمات پس از نصب مطابق با بالاترین استاندارد های جهانی ، از ویژگی های تیم لومنز می باشد .

این شرکت در ارائه سرویسهای منطقه ای و بین المللی ، طراحی و تولید محتوا ، متناسب و هم جهت با الگوهای ذهنی و نیاز های مشتریان و ارائه محصولات به روز و نوین ، خدمات بی رقیبی را ارائه می کند .

تیم تحقیقاتی لومنز ، همواره در صدد گسترش دامنه محصولات خود متناسب با اهداف شرکت و ارائه جدیدترین متدها و ساختارهای نرم افزاری و سخت افزاری روز دنیا می باشد .

مزیت ما

دانش و تجربه گسترده ما در بخش فروش به شما کمک می کند تا از فضای موجود در محیط کسب و کار خود ، در جهت فروش و درآمد بیشتر بهره برداری نمایید .

در تمامی جنبه های طراحی و اجرا ، اولویت ما خلق فضاهای تاثیرگذار و به یاد ماندنی در ذهن و خاطره مشتریان و مراجعه کنندگان شماست . این عامل به مرور سبب افزایش مراجعه کنندگان و تبلیغاتی موثر برای شما خواهد بود .


تیم لومنز دارای تجربه و دانش فنی لازم جهت توسعه فناوری AV در فضای سازمانی و اداری شماست . جهت طراحی و اجرای این مدیا در حوزه سازمانی خود ، راه حل های ویژه و منحصربفردی در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

 

درباره شرکت