Glass Projection

 

تصویر ، پیامها و تمامی محتوای تبلیغاتی خود را به شکلی تاثیرپذیر و در هر اندازه ای بر روی شیشه و هر سطح دیگری به نمایش بگذارید .
نمایش تصاویر و محتوای ویدئویی بر روی شیشه ، زمین و هرگونه سطح صاف و غیر صاف توسط پروجکشن ، یکی از مهیج ترین ابزارهای مدرن جهت تبلیغ محصولات و خدمات شماست .

 

توانایی ویژه سفارشی کردن این پروژکتورها ، مجموعه منحصر به فردی از تکنولوژی نمایشی را به ارمغان آورده است .

 

دقت و کیفیت بالای تصاویر ، فارغ از هرگونه سایز و ابعاد ، در کنار محتوای کم نظیر و حرفه ای که همگی توسط تیمی مجرب و متخصص ایجاد می شوند از مهمترین برتریهای این تکنولوژی نسبه به صفحات نمایشگر LED و LCD می باشد.

پروجکشن های حرفه ای ما از بهترین برند های روز دنیا می باشند که به دلیل صنعتی بودن توانایی کار به مدت طولانی و شبانه روزی را دارا می باشند . و به دلیل استفاده از تکنولوژی مدرن و به روز در ساخت تراشه های DMD ، از کیفیت و حساسیت رنگی بسیار بالاتری نسبت به دیگر محصولات مشابه برخوردارند .

صفحات ویژه با پوشش نانو ، دارای گین بالا و در انواع سفید ، خاکستری و بی رنگ(Transparent) در هر سایز و شکلی (40 اینچ تا 500 اینچ) ویترین شما را به نمایشگری بزرگ و پرجاذبه تبدیل می کند . قابلیت جذب بیشتر و موثرتر ، بخصوص در محیط های شلوغ و پرتردد ، جلوه های ویژه صوتی و تصویری و قابلیت بروزرسانی هرگونه محتوای تبلیغاتی ، تنها بخشی از دلایل استفاده از سیستم پروجکشن به جای بیلبردها و بنرهای تبلیغاتی امروزی است . طراحی ویترین و نمای فروشگاه شما بهترین فرصت برای تبلیغ موثر محصولات و فروش بیشتر شماست . این طراحی را به ما بسپارید . از طراحی محتوا تا ایجاد ،نصب و راه اندازی سیستم های نرم افزاری و سخت افزاری دیجیتال ، همگی توسط تیم متخصص ما صورت می گیرد . استفاده از قابلیت کنترل لمسی و سنسورهای حرکتی و در نهایت هوشمند سازی سیستم از ویژگی های کم نظیر این سیستم می باشد.