گروه لومنز با داشتن طیف وسیعی از محصولات و تکنولوژی های مدرن ، تمامی نیاز های شما جهت تبلیغات و خدمات به مشتریان را برآورده می سازد.

پروژه ها / Featured projects

Glass Projection

فروشگاهApple پایتخت

در طرح اجرایی فروشگاه اپل ، با الگوبرداری از نماد iCloud که متعلق به شرکت اپل می باشد ، تصویری با کیفیت و درخشندگی بالا در سایز 55 اینچ و در قاب فلزی استیل که متناسب با دیزاین فروشگاه می باشد به اجرا در آمده است . صفحات ویژه Micro-lens با رنگ سفید مات باعث تقویت نور پروجکشن، ایجاد کنتراست بالا همراه با رنگ های طبیعی و زنده در تصاویر می شود.

 
 
 
 

Glass Projection

فروشگاهHP پایتخت

در طرح اجرایی فروشگاه HP ، بر روی نمای شیشه ای فروشگاه که به صورت منحنی نیز می باشد ، تصویری با کیفیت و درخشندگی بالا در سایز 75 اینچ و در قاب مستطیلی ساده که از هر دو طرف قابل مشاهده می باشد به اجرا در آمده است . در این سیستم جهت اصلاح انحنای تصویر و اصلاح یکپارچگی فوکوس تصویر از تکنیک Image processing Warping استفاده شده است .

Glass Projection

فروشگاه همراه رابط

در طرح اجرایی فروشگاه رابط ، بر روی نمای شیشه ای فروشگاه که ترکیبی از قاب تصویری موبایل و تبلت می باشد ، تصویری با کیفیت و درخشندگی بالا در سایز 80 اینچ به اجرا در آمده است.در این سیستم جهت تعاملی سازی محتوا و نصب آپشن های سخت افزاری نظیر فلاش ، دوربین و صفحات لمسی با استفاده از تکنیک Interactive Solution system تمهیدات ویژه ای پیش بینی شده است.

 
 
 
 

3D Mapping Projection

فروشگاهAdidas نوشهر

در طرح اجرایی فروشگاه adidas ، با استفاده از تکنیک پیشرفته 3d mapping که در واقع ایجاد تصویر بر روی آبجکت ها و اشیاء 3 بعدی می باشد ، بیش از 70 نمونه از طرح ها و رنگ های پوشاک آدیداس بر روی مانکن موجود در نمایشگاه به اجرا درآمده است . با استفاده از مدلسازی حرفه ای 3 بعدی و استفاده از پروجکشن های ویژه تصویری ، نمایی زیبا و چشمگیر بوجود آمده که توجه هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند .

3D Mapping Projection

فروشگاه Firs

با استفاده از تکنیک پیشرفته 3d mapping و با استفاده از مدلسازی حرفه ای 3 بعدی و پروجکشن های ویژه تصویری ، بر روی سازه های مصنوعی 3 بعدی نمایی زیبا و چشمگیر از افکت های مختلف تصویری و تبلیغاتی بوجود آمده که توجه هر بیننده ای را به سوی خود جلب می کند. همچنین این تکنیک جهت نمایش بر روی مانکن فروشگاه و نمایش رنگها و طرح های پوشاک موجود در فروشگاه بکار رفته است .

 
 
 
 

Glass Projection

مجتمع Panaroma

در طرح اجرایی مجتمع تجاری Panaroma ، بر روی نمای شیشه ای فروشگاه طلا و جواهری که به صورت منحنی می باشد ، تصویری با کیفیت و درخشندگی بالا در سایز 90 اینچ و در طرح شفاف یا Transparent که از هر دو طرف قابل مشاهده می باشد به اجرا در آمده است .بکارگیری صفحات شفاف به علت مسایل امنیتی و نیز طراحی فروشگاه بوده بطوریکه نمای داخلی ویترین و همچنین دید فروشگاه از هر دو سمت داخل و خارج حفظ شود

3D Holography Box

شرکت Mazola

نمایش 3 بعدی محصولات شرکت مازولا و نمایش ویژگیهاو خواص این محصولات در قالب تبلیغاتی موثر و چشمگیر از اهداف این پروژه می باشد . نمایش محصول با کیفیت تصویر بالا و به صورت معلق در فضا همراه با افکت های ویژه صوتی و تصویری از مشخصات بارز این سیستم می باشد .

 
 
 
 

3D Holography Box

شرکت Cocacola

نمایش 3 بعدی محصولات شرکت Cocacola و نمایش ویژگیهاو خواص این محصولات در قالب تبلیغاتی موثر و چشمگیر از اهداف این پروژه می باشد. نمایش محصول با کیفیت تصویر بالا به همراه آبجکت واقعی نوشیدنی کوکاکولا ، باعث شده تا نمایشی بی نظیر از ترکیب واقعیت و تصاویر مجازی بوجود آید و مرز بین این دو شکسته شود.

3D Glass Mapping

مجتمع تجاری ALMAS

با استفاده از تکنیک پیشرفته Edge Blending و استفاده از پروجکشن های حرفه ای و صنعتی ، شبکه ای یکپارچه با قدرت نور خروجی بیش از 40/000 lumens و به صورت ماتریکس بوجود آمده که قابلیتView Daylight نیز دارد . نمایش افکتهای تصویری بر روی نمای شیشه ای برج و همچنین نمایش تصاویر تبلیغاتی در 3 قاب 500 اینچی از اهداف این پروژه است .

 
 
 
 

3D Mapping Projection

مجتمع تجاری ALMAS

با استفاده از تکنیک پیشرفته Edge Blending و استفاده از پروجکشن های حرفه ای و صنعتی ، شبکه ای یکپارچه با قدرت نور خروجی بیش از 50/000 lumens و به صورت ماتریکس بوجود آمده است . نمایش افکتهای تصویری آبشار و آسمان بر روی نمای U شکل داخلی برج وهمچنین نمایش تصاویر تبلیغاتی در قابی به طول 60 متر از اهداف این پروژه است .

Glass Projection

فروشگاهAdidas

در طرح اجرایی فروشگاه adidas ، بر روی نمای شیشه ای فروشگاه ، تصویری با کیفیت و درخشندگی بالا در سایز 75 اینچ و در قاب مستطیلی ساده که از هر دو طرف قابل مشاهده می باشد به اجرا در آمده است . در این سیستم با توجه به ساختار ویترین فروشگاه از نوع پیشرفته پروجکشن Ultra short Throw استفاده شده است که می تواند در فاصله 50 سانتیمتری ، تصویری در ابعاد 75 اینج ایجاد کند

 
 
 
 

3D Holography Box

شرکت آفتاب طلایی پرشین

فروشگاه بزرگ هایپر استار – جشنواره فروش ویژه

3D Holography Box - 4 sides

شرکت TakamFilm

نمایشگاه رسانه های دیجیتال – کنگره پزشکان متخصص کشور

 
 
 
 

3D Holography Box- 3 sides

شرکت HYUNDAI

Large LED Display

مجتمع Panaroma

300 “ Transparent LED Display

 
 
 
 

3D Mapping Stage

کنسرت مجتمع بهزیستی وردآورد

با استفاده از سازه های عظیم سه بعدی و همچنین پروجکشن های صنعتی با لومن بالا ، فضای استیج به طول 18 متر به صورت تصاویر 3 بعدی و فلت مجهز گردید . نمایش افکت های تصویری و اکولایزر صوتی به صورت زنده و همزمان از قابلیت های ویژه این سیستم می باشد .

3D Holography Box - 3 sides

شرکت آب معدنی دماوند

 
 
 
 

vitrine design

shimalit

گروه لومنز با دارا بودن تیم طراحی و مهندسی متخصص و حرفه ای ، خدمات متمایزی را در طراحی غرفه نمایشگاهی و ویترین فروشگاهی ارائه می دهد . سبک طراحی در این حوزه کاملا به روز و مناسب جهت اجرای سیستم های پروجکشن و مپینگ می باشد .